>

polska

#
Jesli chodzi o wynik to sie bardzo ciesze a o krytyke czy ja wiem czy zwyciezcow wogule wolno krytykowac jesli chodzi o Schwegler zagral do 70min naprawde super ale po tem bylo widac ze  mu sily brakuje  Caio dobry mecz  Libero mial pecha ale zagral dobrze, Ochs die beste widac ze ten chlopak ma motor w plucach also tych 4 graczy wedlug mnie zagalo ok, reszta  srednio , Maier slabiutko,
#
Polaci jsou Rusaci wodka, wodka, wodka, wodka, wodka.........!!!!!
Bída, chudoba, chlast.
#
Bardzo dobry komentarz Skibe   ja pisalem juz powyzej moj (komentarz z 03.10.09)i potwierdzam ze smietnik trzeba wyrzucic bo naprawde nie ktorzy graczy z naszej druzyny so za slabi nie wystarczy raz na 3-4 meczy zagrac tylko jeden mecz przyzwoicie i trzeba znowu czekac 3-4 mecze zeby zagrali znowu dobrze.
#
@kollersfan: spokojnie, chlopczne...

Fajnie by bylo jak by nareszcie jakis Polak by polepszyl nasze ekipe. narazie by nam pomogli w ataku: smolarek, Brozek i lewandowski.
#
Jestem ostatnio zainteresowany przepychanko miedzy Skibe a Bruchagenem dla mnie jest o tyle ciekawe bo Bruchagen byl przyzwyczajony do spokoju mial Funkela i robili to na spokojnie bron boze ja nie chce ujoc sukcesu dla Bruchagena. ale tak szczerze mowioc juz troche nudno co roku  krzyczec hura nie spadlismy do 2 Bundesligi Skibe wziol ryzyko i postawil sie Bruchagenowi obojetnie co z tego wyjdzie ale mysle ryzyko bylo warte chociaz jeszcze jedno wolal bym zeby najpierw  sprzedali tych pilkarzy gdzie mozna sprzedac a po tem myslec o dobrym kupnie  pozdrawiam
#
Witajcie co do Sobotniego meczu ja nie widze to tak tragicznie trudno przegralismy chociaz mielismy sporo sytuaci gdzie gralismy dobrze, mysle naprawde  i tego jestem pewien zebysmy mieli dwoch dobrych napastnikow napewno bysmy to wygrali troche zmartwiony jestem niepewno gro ostatnio Russ.  Niech sie wreszcie te sezon zimowy skonyczy i zobaczymy co bedzie dalej pozdrawiam
#
Hallo wszystkim. Zwyciezcow normalnie sie nie ocenia ok chlopacy zagrali przyzwoicie .ale pilkarze Herty to byla katastrofa a nie gra.
#
Witam wszystkich ja chcialem napisac pare slow   o moim spostrzezeniu  chodzi mi mianowicie Korkmaza ten chlopak jest naprawde dobry jednak Skibe wszedl mu na honor ze chlopak pokazal ze naprawde jest dobry  zeby jeszcze Bajramowicz co swiecie wierze ze po zimowej pauzie bedzie swietny wierzcie mi i ukladanka pomalu pokazuje ze mozemy miec swietno druzyne Chris, Ochs, Schwegler, Korkmaz,i jeszcze dwoch dobrych napastnikow kupic i naprawde mozna walczyc o srodek w tabeli a nie ciogle liczyc punkty czy nie spadniemy pozdrawiam i narka. No i mam nadzieje ze jutro wygramy
#
Ja tak szczerze bylem zawiedziony gro  chlopakow te niecelne podania az w sercu gryzie Mainz zagral dobrze mielismy szczescie  no ja, by niebylo trzy punkty so  ja mam nadzieje ze na wyjezdzie znowu dobrze zagramy pozdrawiam wszystkich
#
Witam niewiem czy sie cieszec wynikiem czy sie smucic kontuzjo Korkmaza
#
Dzien dobry wszystkim ja chcialbym troche popisac w spawie nowych zakupow chociaz wydaje mi sie Bruchagen i Skibe nie za brdzo przepadajo  za sobo a mianowice kiedys bylo tak ze co dal Holzenbein to Funkel musial byc zadowolny a teraz Skibe jest innego kalibru on chce takich graczy ktore jemu pasujo i tu sie rodzi konflikt z jednej strony tez uwazam ze nie ktore smieci trzeba oproznic zeby dostac swiezo kasse a te gracze ktore ma na liscie Skibe naprawde nie so tanie ja troche do pujde przodu  i zastanawia mnie co bedzie naprawde jesli Skibe bedzie mial sukces czy konflikt miedzy nimi nie wzrosnie. Ja mam duze uznanie dla Bruchagena i jako kibic z caly sercem pisze ze Eintracht  i kibice muszo mu byc wdzieczni to co on zrobil i z jakiekiego bagna finasowego podnius caly eintracht respekt mu sie nalezy a co do Skibe zobaczym pozyjemy a moze naprawde zostano dobrymi kumplami? co bardzo bym sobie zyczyl na gwiazdke pozdrawiam was
#
Witam wynik 2-2 dzieki panu Bogu bo on pomogl  co sie dzialo naszymi obroncami dzisiaj to jeden pan Bog wie  w pierszej polowie naprawde moglo byc chyba 5-1 dla gosci .Chris3088/42_c z myslami chyba byl przy zonie bo oczekuje dziecka  Russ katastrofe  Schwegler dzisiaj to nie byl jego dzien pozytyw jest  Franz on jest fenomenem dla mnie tej rundy dla Eintrachtu mysle z wielu sie zemno zgodzi. 24 punkty zdobyte cieszy mnie. czuc bylo dzisiaj brak Korkmaza, a ja pomalu zaczynam przyzwczajac sie do gry Meier nie lubilem go wrecz nie cierpialem  ale mylilem sie to jego styl taki on moze nie grac 70min ale wystarczy dwie akcje  i mozna liczyc na niego ze strzeli swego gola podoba mi sie rowniez posuniecie przez Skibe Ochsa z obrony do pomocy Kork,maz i Bajramovicz zdrowi w nastepnej rundzie dobry zakup nowych graczy i mysle ze bedzie dobrze zycze wesolych swiot oraz szczesliwego nowego roku wszystkim kibicom eintrachtu
#
Witam wszystkich  po nowyn roku moj komentarz dzisaij jest goroce wywiady trenera Skiby komentarze so podzielony miedzy fanami jedni dajo racje trenerowi drudzy bardziej mierzo sukcesy Bruchagena a ja chcialbym powiedziec ze winny dlamnie jest scouting Holzenbein on dlamnie jest porazkow zakupachach nowych graczy ostatnich lat  nie bende dawal tu listy o jakich graczy mi chodzi ktory byl zwiozany transferem Holzenbein ale wszyscy wiedzo o jakich graczy mi chodzi i to musi sie zmienic w eintrachcie nie mozemy ciogle zyc tym co bylo i co zrobil Bruchagen mysle wystarczy 5-6lat strachu czy utrzymamy sie w bundeslidze ja mysle ze Skibe nie chce jeszcze mowic o co  chodzi tak naprawde chodzi ale mysle ze to nie tak jak prassa pisuje Skibe jest na tyle inteligetny ze wiedzial ze eintracht to nie real madryt jak tu przyszedl ja mam przeczucie ze chce zmienic polityke na gorze i mysle ze on nie jest sam ma poparcie od wielu z zarzodem w eintrachcie  i mysle ze teraz sie troche a moze duzo zmieni na lepsze dla eintrachtu
#
A moze Skibe chce byc  w Eintrachcie  jak Magath w Schalke? i dlatego prowokuje Bruchagena? mysle do wieczora dowiemy sie wiecej
#
Troche mnie to martwi ze Skibbe ciagle w mediach narzeka. Mam nadzieje ze nasi mlodzi gracze (Alvarez, Tsoumu, Tosun) pokaza ze maja talent i potrafia grac w bundeslidze.
A czemu nie kupic Pawla Brozka? Za drogi to on juz nie jest.
#
Ja nie mysle ze Skibe sie kloci tak naprawde  ze Bruchagen nie kupuje mu graczy tam u gory mysle w zarzodzie Eintrachtu jest przepychanka jedni bronio Skibe drudzy Bruchagena to runde dlamnie wygral Skibe jesli pojdzie zle zawsze ma alibi ja mowilem ze nie mam graczy jesli pojdzie mu dobrze to Bruchagen nie bedzie mial takiej wladzy nad nim jak mial dotychczas a moze wogule. To tylko moje przypuszczenia bo nie wierze zeby Skibe bez kogos z gory mial tako odwage ciogle bez przerwy krytykowac Bruchagena mnie osobiscie to sie nie podoba a co do nowych graczy ja juz sie wypowiadalem jesli Korkmaz bedzie zdrowy a Ochs bedzie super gral jako ofensywny pomocnik  damy sobie rady i w ataku
#
Dosc tego paplania trzeba rekawy zawinoc i wziosc sie do gry mniejmy nadzieje ze nie bende zadne negatywne skutki tej calego cyrku
#
Witam wszystkich super udalo sie mamy trzy punkty podoba mi sie jak grajo chlopacy dajo siebie wszystko niewiem jak bedzie dalej ale mysle ze bedzie wszystko ok. Jak ktos powiedzial rozum mi mowi Bruchagen pilnuje nasz Eintracht przed klopotami a serce mowi Skibe jest dobrym trenerem a cale cialo mowi kocham Eintracht -Frankfurt
#
no cieszy mnie bardzo zwyciestwo, przyznaje ze nie wierzylem do konca ze moze sie udac, a tutaj taka niespodzianka.
#
Witajcie od strzelenia bramki pomyslalem ze jak chlopacy wytrzymajo do 80min to jeden punkt mamy na 100 procent. A jak juz byla 85 min to wierzylem ze trzy punkty zdobedziemy.Ale powiedzmy sobie sczerze  widac golym okiem co to jest zalozenie taktyczne zadane prze trenera a wykonane przez zawodnikow nie chce za bardzo krytykowac Pana bylego trenera ale Skibe pokazal ze jest dobrym trenerem obojetnie co bedzie dalej ja bende utrzymywac ze facet ma jaja. Chociaz nie za bardzo sie zgadzam na jego otwarte ataki przeciw HB po pierwsze to nie so prawdziwe zarzuty przeciw HB co pisze prassa bo o ile mi wiadomo trenerowi tyle nie chodzilo ze transfer nie doszedl do skutku z powodu takich czy owakich ale Skibe mial pretensje ze byla szansa tylko nikomu nie chcialo sie do tej sprawy osobiscie wziosc z sercem i podniesc tylek i pojechac do tej Grecji.Ale panie trenerze z calym respektem dla pana i pana pracy tak krzyczec i krytykowac wszystkich to nie idzie za bardzo ja i jak rowniez wielu innych respektuje i ma szacunek do HB .Jesli nawet HB byl gdzies winny trzeba bylo inaczej zalatwic to sprawe to jest moja opinia i mam nadzieje ze tacy dwa faceci zeby nawet prywatnie dali sobie po pysku a potem zgoda i niech zyje Eintracht


Teilen